UA-35100124-1

strony internetowe & programowanie

Architektura informacji ożywiona technologią
to filary każdej prezentacji internetowej.

Budując indywidualną dla każdego klienta stronę internetową
uwzględniamy funkcjonalność i przejrzystość serwisu.

Niezależnie od wielkości Twojego biznesu, strona internetowa jest wymaganym narzędziem skutecznej promocji. Oferta, produkt czy wydarzenie determinują działania reklamowe, zbudowanie efektywnego kanału komunikacji właśnie w oparciu o solidną platformę www. Twoja oferta znajdzie się tam, gdzie ludzie szukają spełnienia swoich potrzeb. Pojawi się w atrakcyjnej dla nich formie. Nie oprą się kliknięciu. Najpierw będą gośćmi Twojej witryny www, a potem zadowolonymi klientami.

 

Treści interesujące, uporządkowane i skategoryzowane nadadzą bardziej osobistych cech Twojej działalności. To pozwala także na przekazanie poszukiwanych bliżej treści klientom, którzy szukają szczegółów i osobistych odniesień.

Chcesz rozpocząć sprzedaż w Internecie, konkurenci już sprzedają? To najwyższy czas na uruchomienie własnego sklepu e-commerce – wydajnego narzędzia/pracownika działającego 24h/dobę przez 7 dni w tygodniu! Indywidualnie opracowany: przemyślany, wydajny i efektowny sklep internetowy wraz ze sprawnymi aplikacjami e-commerce to gwarancja, że Klienci będą usatysfakcjonowani Twoimi produktami i usługami, a Ty będziesz się cieszyć się wzrostem przychodów i popularnością.

Skrupulatnie zaplanowany, dopasowany do Twoich potrzeb, szablon aukcyjny od Brandis wymaga jedynie uruchomienia w środowisku Allegro! Nieograniczona zasięg dla Twojej niezliczonej oferty. Sprzedaż bezpośrednia w niebanalnej i wygodnej formie – dla każdego i wszędzie.

Stworzymy Twojej firmie profil Google i pokażemy go wyszukiwarkom. „Szukajcie, a znajdziecie…”.
Nie daj się szukać. Wskaż drogę do swojej siedziby i realizacji oczekiwań swoich Klientów.

Zmiany w ofercie, rozszerzanie działalności, wprowadzanie nowych produktów i usług powinno mieć odzwierciedlenie w sieci – miejscu gdzie spotykasz się z Klientem. Nie trać czasu na dodawanie wpisów, nasi merytorycznie przygotowani redaktorzy zatroszczą się o świeżość informacji w Twojej stronie internetowej.

Nie zawsze wszystko trzeba zaczynać od nowa. Czasem wystarczy graficzne muśnięcie, barwniejsza (merytorycznie) szata słowna, wywindowane dobrej marki w pozycjach SEO i SEM, aby nadać biznesowi intensywniejszego kolorytu marketingowego.

Pod jakim adresem www? Oto jest pytanie. Każde słowo w tym przypadku jest na wagę złota. Identyfikacja literalna często ma kluczowe znaczenie, które bez komplikacji pozwoli namierzyć Klientom Twoje usługi/produkty.

Serwisy internetowe o rozbudowanym działaniu, posiadające wiele funkcjonalności np: formularze, fora dyskusyjne, moduły aktualności, wpisy tematyczne, możliwość rejestracji i logowania użytkowników z zapamiętywaniem ich preferencji, wyszukiwarka i wiele innych… Realizujemy projekty od prostej grafiki po zaawansowane systemy, a także obszary odpowiadające za zarządzanie treścią. Od początku do końca.

Oszczędność podwójna – czasu i pieniędzy – każdy na tym korzysta. Ułatwienie w zarządzaniu treścią witryn, portali, sklepów internetowych – niemal za jednym kliknięciem… dodaj kategorię, wpis, tekst, grafikę…
( ang. CMS – content management system) to oprogramowanie umożliwiające edycję serwisów internetowych i intranetowych w trybie on-line i niewymagające od użytkownika żadnej wiedzy informatycznej. System taki jest świetnym rozwiązaniem dla stron internetowych wymagających częstych zmian w treściach witryny jak i umożliwia ciągłą, samodzielną rozbudowę serwisu przez osobę nią administrującą.

Odpowiednie oprogramowanie wspiera sprzedaż, kontakt z Klientem, a także nawiązanie nowych kontaktów handlowych. To nie tylko automatyzacja działań i kontrolowany przepływ informacji, ale także obietnica zwiększenia zysku i utrzymania dobrych notowań handlowych.

 

Po wykonaniu witryny internetowej sugerujemy pozycjonowanie strony internetowej dające gwarancję dotarcia Państwa oferty do potencjalnych klientów, dlatego już dziś skontaktujcie się z Brandis Olsztyn, a rozpoczniemy działania, które przełożą się na zainteresowanie ze strony klientów.

TOP